
Ножиці арматурні 450 мм, max 5 мм, CrV INTERTOOL HT-0152
- Немає в наявності
- Код: HT-0152
499 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Ефективна робота
Арматурні ножиці (міні болторіз) використовуються для різання тонких ланок ланцюга, гвинтів, дроту, штифтів та інших предметів, діаметром до 5 мм. Широко застосовуються в будівництві, під час ремонтних та демонтажних робіт, у побуті та ін.

Міцна конструкція
Болторіз має міцну конструкцію з кованої Cr-V сталі, а універсальні ріжучі леза підходять під будь-які завдання. У складі цієї сталі присутні хром та ванадій, які надають виробу високу стійкість до зносу. Також сталь відрізняється довговічністю та не схильна до крихкого руйнування, вважається найкращою у своєму сегменті. Леза із загартованої сталі забезпечують довготривале заточування та якісний зріз. Порожнисті металеві ручки дозволяють прикладати максимум зусиль та не деформуються під навантаженням.

Зручні в роботі
Ріжучі леза захищені від випадкового розкручування спеціальними гвинтами та за необхідності їх можна відрегулювати. Ручки мають пластикові ергономічні накладки, які повторюють форму пальців та забезпечують надійне захоплення інструмента в роботу.
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0152
| Довжина | 450 мм |
|---|---|
| Товщина прута | до 5 мм |
| Матеріал виготовлення | Cr-V |
| Твердість за шкалою Роквелла | 53-60 HRC |
| Вага | 1,506 кг |
| Об'єм | 0,002045 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Різання арматури | Так |
| Довжина інструменту | 450 мм |
| Вага | 1.506 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 499 ₴





