
Набір ізольованих викруток 6 од. VDE STORM INTERTOOL VT-3606
- Немає в наявності
- Код: VT-3606
299 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана



Безпечна робота
Набір діелектричних викруток призначений для електромонтажних робіт, які проводять під напругою до 1000В. Використовується для безпечної та зручної роботи з електромережами, запобіжниками, перемикачами та різними приладами.

Діелектричне покриття
Діелектричне покриття стрижня забезпечує повний захист від ураження струмом.

Відповідають європейським стандартам
Усі викрутки сертифіковані та протестовані, відповідають європейським стандартам якості та міцності, що супроводжується символом GS, VDE.

Надійна конструкція
Викрутки виготовлені з Cr-V сталі, найкращої у своєму сегменті. До складу цієї сталі увійшли хром та ванадій, які надають виробу високу стійкість до зносу. Також сталь відрізняється довговічністю і не схильна до крихкого руйнування.

Зручність
Ручки викруток ергономічної форми з двокомпонентним покриттям, відмінно фіксуються в руці. Спеціальні канавки та упори під пальці забезпечують надійне захоплення інструментів у роботу.
Викрутки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.



Безпечна робота
Набір діелектричних викруток призначений для електромонтажних робіт, які проводять під напругою до 1000В. Використовується для безпечної та зручної роботи з електромережами, запобіжниками, перемикачами та різними приладами.

Діелектричне покриття
Діелектричне покриття стрижня забезпечує повний захист від ураження струмом.

Відповідають європейським стандартам
Усі викрутки сертифіковані та протестовані, відповідають європейським стандартам якості та міцності, що супроводжується символом GS, VDE.

Надійна конструкція
Викрутки виготовлені з Cr-V сталі, найкращої у своєму сегменті. До складу цієї сталі увійшли хром та ванадій, які надають виробу високу стійкість до зносу. Також сталь відрізняється довговічністю і не схильна до крихкого руйнування.

Зручність
Ручки викруток ергономічної форми з двокомпонентним покриттям, відмінно фіксуються в руці. Спеціальні канавки та упори під пальці забезпечують надійне захоплення інструментів у роботу.
Викрутки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-3606
| Тип | діелектричні |
|---|---|
| Кількість в наборі | 6 од. |
| Тип насадок | SL0.4*2.5, SL0.8*4.0, SL1*5.5, PH0, PH1, PH2 |
| Робоча довжина | 60, 75, 80, 100, 125 мм |
| Напруга | 1000 В |
| Вага | 0,392 кг |
| Об'єм | 0,001624 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.392 г |
| Намагнічений наконечник | Так |
- Ціна: 299 ₴





