
Лещата мiнi 50 мм Sparta 185075
- Немає в наявності
- Код: 185075
222 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лещата міні 50 мм Sparta 185075 – незамінний інструмент в гаражі, майстерні чи на виробництві. Також лещата-міні не завадять і вдома. Стануть незамінним інструментом для ручної делікатної обробки невеликих деталей. Лещата виготовлені з якісного чавуну.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sparta |
| Тип лещат | ручні (мініатюрні) |
| Ширина губок | 50 мм |
| Висота губок | 10 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 30 мм |
| Наявність ковадла | Ні |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
- Ціна: 222 ₴






