
Диск відрізний алмазний по плитці, з суцільною крайкою, 230мм, 22-24% INTERTOOL CT-3010
- Готово до відправки
- Код: CT-3010
249 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
моделі" src="https://s3.intertool.ua/resize/b2c/images/upl/ct-3010-ua-perevagi-990.png">

Призначення
Диск діаметром 230 мм створений для ефективного різання різноманітних матеріалів, таких як плитка, камінь, цегла та інших твердих поверхонь. Виготовлений з високоякісного алмазного матеріалу, має високу міцність і довговічність, що робить його ідеальним інструментом для різноманітних будівельних і ремонтних робіт. Призначений для використання з кутовими шліфмашинами (болгарками) з високою швидкістю обертання - до 6600 об/хв.

Зносостійкий
До складу алмазного диска входять алмазні кристали, які є одним з найтвердіших матеріалів на планеті. Вони вбудовані в металеву матрицю і при обертанні диска під час контакту з поверхнею матеріалу алмазні кристали зношуються. Однак завдяки своїй твердості вони здатні обробляти тверді матеріали, створюючи вирізи, розрізи чи шліфовані поверхні. Збільшена насиченість алмазною крихтою до 24% забезпечує великий ресурс роботи.
Диски алмазні №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ CT-3010
| Застосування | для плитки, каменю та цегли |
|---|---|
| Діаметр диску | 230 мм |
| Висота крайки | 5 мм |
| Ширина крайки | 2.4 мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 22-24 % |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Вага | 0,608 кг |
| Об'єм | 0,000591 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Плитка, Граніт, Кераміка, Мармур, Цегла, Бетон |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
| Вид обробки | Чистий рез, Підрізка, Поперечне пиляння, Поздовжнє пиляння |
- Ціна: 249 ₴



