
Диск відрізний сегментний алмазний, 230мм, 16-18% INTERTOOL CT-1005
- Готово до відправки
- Код: CT-1005
249 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
="Переваги моделі" src="https://s3.intertool.ua/resize/b2c/images/upl/ct-1005-ua-perevagi-990.png">

Призначення
Диск діаметром 230 мм створений для ефективного різання різноманітних матеріалів, таких як бетон, камінь, цегла, мармур, граніт та інші тверді поверхні. Виготовлений з високоякісного алмазного матеріалу, має високу міцність і довговічність, що робить його ідеальним інструментом для різноманітних будівельних і ремонтних робіт. Призначений для використання з кутовими шліфмашинами (болгарками) з високою швидкістю обертання - до 6 600 об/хв.

Ефективне різання
До складу алмазного диска входять алмазні кристали, з насиченістю крихтою до 18%, які є одним з найтвердіших матеріалів на планеті. Вони вбудовані в металеву матрицю і при обертанні диска під час контакту з поверхнею матеріалу алмазні кристали зношуються. Однак завдяки своїй твердості вони здатні обробляти тверді матеріали, створюючи вирізи, розрізи чи шліфовані поверхні. Висота робочої кромки - 7 мм, ширина - 2,4 мм.

Зносостійкий
Алмазний диск має окремі секції (сегменти), розділені пазами. Це дозволяє диску легко проникати в матеріал і запобігає перегріванню, адже між сегментами є місце для циркуляції повітря і охолодження. Також пил відводиться через «зазор» між сегментами.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ CT-1005
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
|---|---|
| Діаметр диску | 230 мм |
| Висота крайки | 7 мм |
| Ширина крайки | 2.4 мм |
| Насиченість діамантовою крихтою | 16-18 % |
| Діаметр посадкового отвору | 22 мм |
| Вага | 0,608 кг |
| Об'єм | 0,000591 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Призначення | Відрізний |
| Стан | Новий |
| Обробка матеріалу | Камінь, Бетон, Цегла, Пінобетон, Газобетон, Тротуарна плитка |
| Матеріал кола | Алмаз |
| Діаметр зовнішній | 230 мм |
| Діаметр внутрішній | 22.2 мм |
- Ціна: 249 ₴





