
Кувалда 5000 г, ручка з фібергласу INTERTOOL HT-0245
- Немає в наявності
- Код: HT-0245
899 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Кувалда (молот) – найпростіший тип робочого інструменту. Виконує безліч корисних функцій під час будівництва, за її допомогою вибивають кріплення (деталі), розбивають каміння, правлять металеві заготовки, листи та ін.

Надійність та довговічність
Кувалда виготовлена з високоякісної вуглецевої сталі, яка є найбільш популярною у виготовленні робочої частини для кувалд, молотків та інших ударних частин інструментів. Бойок (5000 г.) довговічний, міцний – виконаний методом кування з антикорозійним гальванічним покриттям. Нероз'ємне з'єднання головки з ручкою кувалди, за рахунок поєднання особливої форми деталей та використання епоксидної смоли.

Зручність у роботі
Ручка кувалди виконана з фібрегласу (скловолокна) - матеріалу, який добре проявив себе у використанні. Він не розсихається з часом, не схильний до розбухання при контакті з водою, а також досить легкий. Фіберглас відмінно поглинає вібрацію від удару та допомагає знизити силу віддачі на руки майстра. Завдяки прогумованому покриттю кувалда надійно фіксується в руці та не вислизає навіть у дощову погоду.

Продумана до дрібниць
Руків'я з отвором дозволяє зберігати кувалду, підвісивши її на цвях у гаражі або майстерні. Таким чином, інструмент компактно розміститься в будь-якому робочому просторі й не займе багато місця.

Відповідає європейським стандартам
Виготовлена кувалда HT-0245 згідно з європейським стандартом якості DIN6475, тому ви можете бути впевнені в якості та надійності цього інструменту.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0245
| Довжина рукоятки | 840 мм |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | фіберглас |
| Вага | 6,275 кг |
| Об'єм | 0,007070 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Кувалда |
| Тип молотка | слюсарний |
| Матеріал ударного бойка | сталь |
| Матеріал ручки | Фиберглассовая |
| Довжина ударного бойка | 155 мм |
| Довжина рукоятки | 930 мм |
| Вага | 5 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 899 ₴






