
Ножівка з пінобетону 700 мм INTERTOOL HT-3132
- Готово до відправки
- Код: HT-3132
499 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Ножівка по пінобетону з тефлоновим покриттям 700 мм призначена для розпилювання блоків із газо- та пінобетону.
00.png">
Продуктивна робота
Ножівка має твердосплавні напайки зі спеціальним кутом заточування для ефективного різання газо- та пінобетонних блоків. Тефлонове покриття захищає полотно від корозії та знижує тертя при розпилюванні, таким чином збільшуючи загальний робочий ресурс інструмента.

Комфорт у роботі
Зручна, легка ручка виготовлена з пластику та має ергономічну форму для зменшення втоми рук. Вставки з гуми TPR забезпечують відмінну фіксацію інструмента в руці для кращого контролю над робочим процесом. Форма руків’я дозволяє відкладати кути 45° та 90°.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-3132
| Довжина | 700 мм |
|---|---|
| Твердість за шкалою Роквелла | 55 HRC |
| Вага | 0,930 кг |
| Об'єм | 0,004424 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Призначення пилки (ножівки) | з Пінобетону |
| Довжина ріжучого полотна | 700 мм |
| Матеріал ручки | пластмаса |
| Вага | 0.93 кг |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 499 ₴







