
Ножівка по металу 150 мм INTERTOOL HT-3308
- Немає в наявності
- Код: HT-3308
149 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Ручна ножівка призначена для розпилювання різних металевих виробів, пластмас та навіть твердого дерева. Це незамінний інструмент у побуті, на дачі та в майстерні.

Ефективна робота
Міцна металева рамка має високу жорсткість, що забезпечує швидке розпилювання металу. Конструкція з надійним кріпленням полотна - застосовується спеціальний гайковий механізм. Підходять пиляльні полотна, довжиною 150 мм.

Зручна
Ножівка по металу легка у використанні та компактна. Руків’я ножівки має ергономічну конструкцію, гумова вставка забезпечує надійне захоплення інструменту, а також знижує навантаження на кисть, що сприяє комфортній та довготривалій роботі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-3308
| Довжина | 150 мм |
|---|---|
| Матеріал рукоятки | метал з гумовою накладкою |
| Глибина обробки | 100 мм |
| Вага | 0,194 кг |
| Об'єм | 0,000618 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Призначення пилки (ножівки) | по металу |
| Довжина ріжучого полотна | 150 мм |
| Вага | 0.194 кг |
| Тип ручної пилки | ножівка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 149 ₴








