
Набір викруток 6 од. 1000В INTERTOOL VT-2107
- Немає в наявності
- Код: VT-2107
399 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Безпечна робота
Електроізольовані викрутки INTERTOOL призначені для безпечної та зручної роботи з електромережами, запобіжниками, перемикачами та різними приладами, під напругою до 1000 В.

Зручні викрутки
Ручки викруток мають високу ергономіку, зручно лежать у руці та не натирають мозолі. Прогумовані вставки запобігають вислизанню з рук, а тверда пластикова основа дозволяє швидко перехопити викрутку та докладати необхідне зусилля на відкручування або закручування кріплення. Робочий наконечник завужений для доступу до важкодоступних гвинтів.

Індикатор напруги
У комплекті для зручності майстрів також передбачено індикатор напруги, він допоможе визначити наявність напруги та тестувати електричні мережі.
Викрутки №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ VT-2107
| Довжина викрутки | 60, 80, 100, 125, 150 мм |
|---|---|
| Тип насадок | SL4, 5.5, 6.5; PH1, PH2 |
| Кількість в наборі | 6 од. |
| Напруга | 1000 В |
| Тип | |
| Вага | 0,554 кг |
| Об'єм | 0,002465 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Наявність індикатора | Так |
| Вага | 0.554 г |
| Намагнічений наконечник | Так |
| Діелектричне покриття | Так |
- Ціна: 399 ₴





