
Цвяхосмик 350x16 мм INTERTOOL UT-4235
- Немає в наявності
- Код: UT-4235
139 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Цвяходер - це важільний пристрій для розбирання конструкцій, розколювання твердих матеріалів, видалення цвяхів, переміщення тягарів та інших будівельних, ремонтних, виробничих та господарських робіт.

Міцна конструкція
Виготовлений з високоміцної загартованої інструментальної сталі для виконання складних демонтажних робіт. Кутовий цвяходер створює опору з високим важелем для піддягання або підйому, а гострий кінець вклинюється у важкодоступні місця.
Товщина профілю складає 16 мм, інструмент не згинається чи скручується, адже він призначений для тривалих та інтенсивних навантажень. Вкритий спеціальною фарбою проти корозії.

Зручність
Ручка ергономічної форми, виготовлена із сучасного матеріалу – скловолокна. Міцний та легкий, він забезпечує максимальний комфорт під час інтенсивних робіт. Гумове покриття дозволяє надійно утримувати інструмент, що сприяє точній роботі.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-4235
| Розміри | 350x16 мм |
|---|---|
| Вага | 0,648 кг |
| Об'єм | 0,000397 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Обценьки |
| Довжина інструменту | 0.35 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Вага | 0.648 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 139 ₴









