
Лом з цвяхосмиком 450x16 мм INTERTOOL UT-4045
- Готово до відправки
- Код: UT-4045
159 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Лом із цвяходером - це ударно-важільний пристрій для розбирання конструкцій, розколювання твердих матеріалів, переміщення вантажів та інших будівельних, ремонтних, виробничих та господарських робіт.

Ефективна робота
Виготовлений із надміцної загартованої інструментальної сталі для виконання складних демонтажних робіт. Кутовий цвяходер створює опору з високим важелем для зачеплення або підйому, а загострений кінець лома вклинюється у важкодоступні місця. Плоска поверхня цвяходера дозволяє вбивати лом за допомогою молотка.

Міцна конструкція
Товщина профілю становить 16 мм, інструмент не буде згинатися або скручуватися, адже він призначений для тривалих та інтенсивних навантажень. Вкритий спеціальною фарбою проти корозії.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-4045
| Розміри | 450x16 мм |
|---|---|
| Вага | 0,818 кг |
| Об'єм | 0,001320 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Лом-цвяхосмик |
| Довжина інструменту | 0.45 м |
| Діаметр | 16 мм |
| Вага | 0.818 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 159 ₴







