
Лом з цвяхосмиком 900x18 мм INTERTOOL UT-4090
- Немає в наявності
- Код: UT-4090
299 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Лом з цвяходером - це ударно-важільний пристрій для розбирання конструкцій, розколювання твердих матеріалів, переміщення вантажів та інших будівельних, ремонтних, виробничих та господарських робіт.

Ефективна робота
Виготовлений із високоміцної загартованої інструментальної сталі для виконання складних демонтажних робіт. Кутовий цвяходер створює опору з високим важелем для зачеплення або підйому, а загострений кінець лома вклинюється у важкодоступні місця. Плоска поверхня цвяходера дозволяє вбивати лом за допомогою молотка.

Міцна конструкція
Товщина профілю складає 18 мм, інструмент не буде згинатися або скручуватися, адже він призначений для тривалих та інтенсивних навантажень. Вкритий спеціальною фарбою проти корозії.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-4090
| Розміри | 900x18 мм |
|---|---|
| Вага | 2,167 кг |
| Об'єм | 0,003738 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Лом-цвяхосмик |
| Довжина інструменту | 0.9 м |
| Діаметр | 18 мм |
| Вага | 2.167 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 299 ₴




