
Знімач ізоляції автоматичний INTERTOOL HT-7020
- Немає в наявності
- Код: HT-7020
549 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Автоматична зачистка дроту
Знімач автоматичної ізоляції призначений для швидкого зачищення проводів від обплетення, при цьому він не пошкоджує внутрішні жили кабелю. Працює з будь-якими типами проводів діаметром від 0,2 до 6 мм².

Можливості
Також за допомогою такого інструмента виконують обтискання ізольованих та неізольованих контактів, перетином від 0,5 до 6 мм². Обтискають також високовольтні дроти запалювання автомобіля з перетином 7-8 мм. Крім цього, кліщі можуть використовуватися для різання дротів завдяки вбудованому лезу.
Регулювання довжини зачищення дроту дозволить масово знімати ізоляцію з дротів із однаковою довжиною зачищання, наприклад, під клему, муфту або скручування.

Зручний та надійний
Сталева конструкція знімача у поєднанні зі зносостійкими робочими губками з легованої сталі, твердістю 52-57 HRC, роблять інструмент міцним та довговічним.
Зручні прогумовані ручки не ковзають у руці та гарантують комфортну роботу протягом тривалого часу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-7020
| Покриття рукоятки | пластик |
|---|---|
| Перетин дроту | 0.2-6 мм |
| Твердость за шкалою Рокуела | 52-57 HRC |
| Вага | 0,360 кг |
| Об'єм | 0,001079 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Мінімальний перетин дроту | 0.2 кв. мм |
| Максимальний перетин дроту | 6 кв. мм |
| Призначення | для зняття ізоляції з проводів |
| Вага | 0.36 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 549 ₴







