
Ключ трубний 2.0", 90° INTERTOOL HT-0189
- Немає в наявності
- Код: HT-0189
549 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Ефективна робота
Ключ трубний «шведський» важільний INTERTOOL застосовується для ремонтно-сантехнічних робіт. Губки розташовані під кутом 90° до ручок. Ключ дозволяє обертати округлі робочі поверхні типу труб, муфт, гайок, гвинтів, головок кранів. Діаметр захоплення регулюється рухомим нижнім важелем.

Зручна та міцна конструкція
Виготовлений ключ з високоякісної інструментальної сталі, що гарантує високу зносостійкість і захист від корозії в процесі роботи. Ергономічна прогумована ручка забезпечує зручність захоплення інструмента.
Слюсарний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0189
| Розміри | 2" |
|---|---|
| Вага | 1,670 кг |
| Об'єм | 0,001271 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип ключа | Газовий ключ |
| Довжина інструменту | 535 мм |
| Вага | 1.67 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 549 ₴




