
Шина напрямна універсальна 900 мм з зажимами, зусилля затиску до 100 кг INTERTOOL HT-6070
- Немає в наявності
- Код: HT-6070
599 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
Досить часто у роботі виникає необхідність зробити правильний рівний різ. Використання струбцини та додаткових пристроїв не дуже зручно, до того ж саморобні направляючі можуть в будь-який момент з'їхати в сторону та зіпсувати матеріал. У цьому випадку не обійтися без такого корисного інструменту, як напрямна шина. Дозволяє отримати якісно та точно оброблену заготовку, також полегшує роботу та гарантує безпечний процес розпилу, шліфування, фрезування та ін.
Універсальна напрямна шина INTERTOOL HT-6070 виготовлена з міцного алюмінієвого профілю, що повністю виключає можливі деформації. За її допомогою ви легко зробите повздовжні та поперечні розпили з високою точністю, а також зможете зробити комплексну обробку та торцювання декількох заготовок. Шина допоможе зекономити час та уникнути псування матеріалу, кривих зрізів та сколів.
Використовується разом з електричними лобзиками, механічними пилами для дерева, а також будь-якими дисковими пилами та фрезерами.
Особливості:- Надміцна конструкція з алюмінієвого профілю для довготривалої служби.
- Сталева тяга та упор напрямної шини створюють зусилля стискання до 100 кг для надійної фіксації матеріалів.
- Широка ручка з інженерного пластику для зручної роботи.
- Рухома каретка дозволяє відрегулювати необхідний розмір під матеріал, який обробляється.
- Рельєфні гумові накладки на притискних губках забезпечують надійне зчеплення з заготовкою.
- Гладка алюмінієва поверхня для плавного ковзання по напрямній.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6070
| Матеріал виготовлення | алюмінієвий профіль |
|---|---|
| Робоча довжина | 900 мм |
| Габаритні розміри | 1070*55*20 мм |
| Вага | 1,036 кг |
| Об'єм | 0,003466 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 900 мм |
| Вага | 1.036 кг |
| Тип | Затискач |
| Матеріал струбцини | Алюміній |
| Стан | Новий |
- Ціна: 599 ₴



