
Струбцина-автомат 150 x 60мм INTERTOOL HT-6020
- Немає в наявності
- Код: HT-6020
179 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Універсальна автоматична струбцина INTERTOOL HT-6020 знадобиться як професіоналу, так і для домашніх майстрів, для виконання дрібних побутових, ремонтних робіт. За її допомогою ви легко зможете зафіксувати різні деталі.

Ефективна робота
Глибина затискання – 60 мм, діапазон – 150 мм. Струбцина легка в управлінні – ви можете працювати однією рукою! Захисні накладки на затискних губках дозволяють надійно закріпити предмети та захищають їх від подряпин та вм’ятин.

Зручна та легка
Ручка пістолетного типу виготовлена з високоякісної пластмаси та має спеціальну форму для зручної роботи.
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6020
| Розміри | 60x150 мм |
|---|---|
| Вага | 0,522 кг |
| Об'єм | 0,001260 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 120 мм |
| Виступ | 60 мм |
| Вага | 0.522 кг |
| Тип | Автоматична |
| Механізм | Автомат |
| Матеріал струбцини | Метал, Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 179 ₴



