
Струбцина стрічкова INTERTOOL HT-6051
- Немає в наявності
- Код: HT-6051
310 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Стрічкова струбцина використовується в столярних роботах, ідеально підходить для монтажу різних за розмірами та конфігураціями фоторамок, ящиків, каркасів, бочок або інших предметів неправильної форми для склеювання або фіксації. Дозволяє зробити процес більш керованим та забезпечує точне вирівнювання.

Зручна
Для підтримки натягу струбцина має два затискачі біля ручки, вони натягують 4-метрову нейлонову стрічку, забезпечуючи точне вирівнювання та стабільність положення деталей.
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6051
| Матеріал виготовлення | нейлон |
|---|---|
| Ширина стрічки | 25 мм |
| Довжина стрічки | 440 см |
| Вага | 0,338 кг |
| Об'єм | 0,001529 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 4400 мм |
| Вага | 0.338 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 310 ₴




