
Струбцина столярна 1000 x 120мм DIN5117 INTERTOOL HT-6007
- Готово до відправки
- Код: HT-6007
649 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Струбцина INTERTOOL F-типу стане в пригоді як для професіоналів, так і для домашніх майстрів, використовується для фіксації різних деталей, заготовок при виконанні складальних, столярних та слюсарних робіт.

Надійна конструкція
Основа виконана з міцної сталевої напрямної, ручка дерев'яна. Завдяки пластиковому наконечнику на затискних губках, гарантовано захист деталей, що затискаються від механічних пошкоджень, подряпин.
Столярний інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6007
| Розміри | 120x1000 мм |
|---|---|
| Вага | 2,734 кг |
| Об'єм | 0,007123 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина затиску | 1000 мм |
| Виступ | 120 мм |
| Вага | 2.734 кг |
| Тип | F-подібна |
| Механізм | Гвинтовий |
| Матеріал струбцини | Сталь |
| Стан | Новий |
- Ціна: 649 ₴




