
Плиткоріз, 500 мм INTERTOOL HT-0349
- Немає в наявності
- Код: HT-0349
959 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ручний плиткоріз INTERTOOL використовують для різки і розколювання всіх видів плитки. Пристрій має 2 направляючі циліндричної форми, по яким рухається ріжучий модуль, затискний важіль. Все деталі виконані з металів, що не схильні до впливу корозії і мають високу стійкість до зносу. Зручна ручка. Максимально можлива довжина плитки, з якою можна працювати — 500 мм. Головною відмінністю ручного плиткоріза від електричного, окрім більш компактних габаритів і ваги, є автономність роботи, незалежно від джерел живлення.
Особливості
Для будь-якого типу плитки,
Простота і надійність конструкції,
Захист від корозії,
Зручна ручка,
Ручний плиткоріз компактний і не залежить від джерел живлення.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0349
| Максимальна довжина відрізання плитки | 500 мм |
|---|---|
| Тип | плиткоріз |
| Вага | 3,700 кг |
| Об'єм | 0,015960 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр різального ролика | 16 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 2 мм |
| Максимальна довжина різу | 500 мм |
| Вага | 3.7 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 959 ₴

