
Лещата універсальні шарнірні 70 мм, 360°, вакуумне кріплення INTERTOOL HT-0096
- Немає в наявності
- Код: HT-0096
649 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана

Лещата настільної конструкції з вакуумним кріпленням до поверхні застосовуються для надійної фіксації невеликих деталей та подальшої їх обробки. Наявність шарніра дозволяє встановити деталь у будь-якому положенні. Лещата дуже зручні в експлуатації і стануть у пригоді кожному майстру.

Функціонал
Вакуумна система кріплення лещат дозволяє встановити їх на більшості гладких поверхонь. Завдяки круглому шарніру лещата можна використовувати під будь-яким кутом. Обертання здійснюється у вертикальній площині на 360°, з нахилом до 90°. На затискних губках передбачені гумові накладки з рифленою поверхнею, які унеможливлюють прослизання деталі під час роботи.

Надійна конструкція
Лещата виготовлені з високоякісного алюмінієвого сплаву, що забезпечує стійкість до появи корозії та необхідну міцність. Самі затискні губки виготовлені зі сталі та забезпечують зносостійкість робочої поверхні.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0096
| Тип | універсальні |
|---|---|
| Особливості | вакуумне кріплення до поверхні |
| Кут нахилу | 360 ° |
| Ширина захвату | 70 мм |
| Ширина губок | 70 мм |
| Вага | 1,250 кг |
| Об'єм | 0,003386 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Ширина губок | 70 мм |
| Максимальне розкриття лещат | 70 мм |
| Наявність ковадла | Ні |
| Стан | Новий |
- Ціна: 649 ₴






