
Пістолет клейовий 80 Вт, 230 В, 215-230°C під стрижні 10.8-11.5 мм, 13-30 г/хв. INTERTOOL RT-1104
- Немає в наявності
- Код: RT-1104
315 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Клейовий пістолет INTERTOOL RT-1104 ідеально підходить для хобі, виготовлення різноманітних виробів та для ремонтних робіт. Стане в пригоді дизайнерам, флористам, конструкторам, та іншим умільцям в напрямку «хенд-мейд».

Можливості
За допомогою термопістолета ви моментально склеїте елементи, предмети, поверхні, при цьому клейові стрижні добре взаємодіють з більшістю матеріалів: папером, картоном, тканиною, шкірою, склом, керамікою, деревом та ін.
Вам більше не потрібно годинами чекати схоплювання деталей, вже після декількох хвилин після нанесення у вас виходять міцні, надійні шви, які не поступаються міцністю механічному кріпленню.

Зручна робота
Клейовий пістолет має компактний корпус зі зручним курком, це полегшує роботу з дрібними виробами в умовах обмеженого простору та дозволяє точно дозувати клей в необхідних кількостях.
Вам не доведеться відключати термопістолет кожен раз від електромережі. На корпусі розміщена кнопка включення/вимикання, достатньо просто на неї натиснути й надлишки клею не будуть вам дошкуляти під час тривалого процесу склеювання або перерви в роботі.
Підпружинена складна ніжка-підставка стійка та гарантує безпеку під час експлуатації, ви можете залишати термопістолет на столі, не боячись займання.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-1104
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Максимальна температура | 215-230 °С |
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 80 (245) Вт |
| Продуктивність | 13-30 г/хв. |
| Діаметр стрижня | 10.8-11.5 мм |
| Вага | 0,334 кг |
| Об'єм | 0,002552 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 80 Вт |
| Вага | 0.334 кг |
| Виробник | Intertool |
| Живлення | Мережа 220В |
| Діаметр стрижня | 11.2 мм |
| Максимальна робоча температура | 230 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 315 ₴





