
Лінійка алюмінієва 500 мм INTERTOOL MT-2004
- Немає в наявності
- Код: MT-2004
135 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-2004
| Довжина | 500 мм |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Вага | 0,108 кг |
| Об'єм | 0,000086 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Лінійка |
| Вимірювальна шкала | Метрична |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 65 г |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 135 ₴


