
Паяльник для пластикових труб, 850 Вт, 0-300°C, насадки 20, 25, 32 мм, металевий кейс INTERTOOL RT-2110
- Немає в наявності
- Код: RT-2110
749 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Електричний паяльник для пластикових труб INTERTOOL RT-2110 використовується для ручного зварювання поліпропіленових (ПП) труб і фітингів, шляхом нагрівання елементів і подальшого їх з'єднання в єдину систему. Забезпечує надійне, якісне і довговічне з'єднання без протічок швів. Паяльник широко використовується для монтажу сантехнічних систем в побутових умовах і майстрами-професіоналами.

Функціонал
Потужність паяльника - 850 Вт, забезпечує швидке нагрівання до робочої температури за 3 хвилини. Індикатор нагрівання сповістить про готовність - можна приступати до зварювання.
Вбудований регулятор температури (термостат) зі шкалою від 50 °C до 300 °C, дозволяє задати точне значення необхідної температури і підтримує її під час пайки.

Можливості
У комплекті поставки 3 насадки з алюмінієвого сплаву з антипригарним тефлоновим покриттям для труб різного діаметру: 20, 25, 32 мм.
Два отвори для встановлення насадок дозволяют одночасно виконувати пайку декількох труб, що значно економить час на заміну оснащення і збільшує функціонал паяльника.

Зручність
Пальник має суцільну металеву платформу для встановлення на робочій поверхні, при цьому він надійно кріпиться до неї.
Наявність місткого металевого кейса дозволяє зручно зберігати паяльник і весь комплект в одному місці. Ви не втратите жодного елемента під час транспортування.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ RT-2110
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Напруга живлення | 230 В |
| Споживана потужність | 850 Вт |
| Діаметр труб | 20-32 мм |
| Температура | 300 °С |
| Вага | 1,597 кг |
| Об'єм | 0,005818 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Номінальна потужність | 850 Вт |
| Мінімальний діаметр труби під зварювання | 20 мм |
| Максимальний діаметр труби під зварювання | 32 мм |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Максимальна робоча температура | 300 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Діапазон робочих температур | 300 град. |
| Час розігріву | 3 хв |
- Ціна: 749 ₴







