
Шланг до пістолету для підкачування коліс з наконечником 38 см INTERTOOL PT-0511
- Немає в наявності
- Код: PT-0511
59 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шланг для пневматичного пістолета для накачування коліс INTERTOOL PT-0511 оснащений латунною головкою та різьбовим з'єднанням 1/4 дюйма. Шланг довжиною 380 мм відрізняється надійністю та якістю виконання.
Особливості:
- Латунний наконечник
- Різьбове з'єднання 1/4 дюйма
- Міцний та гнучкий
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ PT-0511
| Довжина | 380 мм |
|---|---|
| Різьба | 1/4" |
| Наконечник | латунь |
| Вага | 0,099 кг |
| Об'єм | 0,000225 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр вхідного штуцера | 1/4" |
| Вага | 0.099 кг |
- Ціна: 59 ₴



