
Штангенциркуль електронний 150 мм INTERTOOL MT-3006, Штангенциркуль цифровий
- Готово до відправки
- Код: MT-3006
649 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана



Призначення
Штангенциркуль з циферблатом призначений для швидкого вимірювання розмірів предметів, кріплень, внутрішніх та зовнішніх показників, глибин та товщин, а також використовується для розмітки. Застосовується електронний штангенциркуль в будь-яких сферах діяльності, зокрема в автопромі, будівництві та в домашньому господарстві.

Якість виготовлення
Штангенциркуль виготовлений з високоякісної нержавійної сталі, яка стійка до іржі, не схильна до стирання та характеризується високим ресурсом роботи. Метрична шкала вигравіювана, легко зчитується та не стирається з часом.

Зручність користувача
Перевага електронного дисплея перед ноніусною шкалою у зручнішому та швидшому зчитуванні показань. Губки з двох сторін забезпечують точні виміри для розмічання внутрішніх та зовнішніх параметрів. Вимірювальна довжина складає 200 мм, довжина щелепи 40 мм. Оснащений коліщатком для підведення пальцем та стопорним гвинтом.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-3006
| Тип | електронний |
|---|---|
| Довжина | 150 мм |
| Вага | 0,340 кг |
| Об'єм | 0,000840 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип інструменту | Штангенциркуль |
| Тип штангенциркуля | Цифровий |
| Розташування губок | Двостороннє |
| Шкала вимірювань | Метрична система (м, см, мм) |
| Довжина вимірювальної шкали | 150 мм |
| Вага | 340 г |
| Стан | Новий |
| Дисплей | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 649 ₴







