
Плашка M4x0,7 мм INTERTOOL SD-8210
- В наявності
- Код: SD-8210
39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плашка DIN 233
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ SD-8210
| Тип | плашка |
|---|---|
| Розмір | М4x0,7 мм |
| Вага | 0,012 кг |
| Об'єм | 0,000070 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр | 4 мм |
| Крок різьби | 0.7 мм |
| Напрям різьби | Права |
| Стан | Новий |
- Ціна: 39 ₴



