
Волосінь для тріммерів та бензокос зірка, 2.0 мм, бухта 245 м, червона INTERTOOL DT-2271
- Немає в наявності
- Код: DT-2271
339 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Волосінь для садових тримерів забезпечує високу продуктивність завдяки якості нейлону, перетин корду у вигляді зірки, має високу зносостійкість і відмінну ріжучу здатність завдяки гострим краям жилки. Низький рівень шуму та тривалість роботи завдяки формі.
Також завдяки формі волосіні тример добре збалансований, що дає менше навантаження на двигун. Підходить для косіння, високої та низької трави.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ DT-2271
| Матеріал | нейлон |
|---|---|
| Діаметр | 2 мм |
| Довжина | 245 м |
| Форма | зірка |
| Вага | 1,163 кг |
| Об'єм | 0,003645 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Волосінь |
| Застосування | Тример |
| Матеріал | Нейлон |
| Стан | Новий |
| Особливості барабана/ліски | |
| Довжина волосіні | 245 м |
| Діаметр волосіні | 2 мм |
| Перетин ліски | Зірка |
| Колірний код ліски | Червоний |
| Загальні | |
| Вага | 1.163 кг |
- Ціна: 339 ₴


