
Штатив для лазерного рівня міні MT-3050 INTERTOOL MT-3049
- Немає в наявності
- Код: MT-3049
269 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Штатив INTERTOOL MT-3049 - це необхідний аксесуар, який дозволяє працювати там, де лазерний рівень, не дивлячись на свій широкий функціонал, без штатива не може впоратися з поставленим завданням.
Цей штатив використовують разом з лазерними рівнями, нівелірами, далекомірами та навіть з фото- і відео- апаратурою завдяки універсальному гвинтовому кріпленню з різьбою 1/4". Має компактні розміри (максимальна робоча висота 650 мм) та витримує навантаження в 1,7 кг.
Особливості
- Елеваційна головка. Обертається в трьох площинах;
- Робоча площина має горизонтальний гідрорівень, що дозволяє максимально точно виставити штатив на поверхні;
- Опорні ніжки 2-секційні, телескопічні, з можливістю фіксації кожної секції окремо, що дуже зручно при роботі на сходах чи нерівних поверхнях;
- Виготовлений штатив з алюмінієвого сплаву та ударостійкого пластику.
В складеному вигляді займає зовсім небагато місця (довжина 280 мм), що дозволяє його носити в будь-якій робочій сумці чи рюкзаку.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-3049
| Різьба | 1/4" |
|---|---|
| Висота | 280-650 мм |
| Матеріал виготовлення | надійний алюмінієвий сплав |
| Максимальне навантаження | 1,7 кг |
| Особливості | елеваційна головка з гідрорівнем, яка обертається в 3-х площинах |
| Вага | 0,308 кг |
| Об'єм | 0,002088 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Різьба штатива | 1/4" |
| Максимальна робоча висота | 650 мм |
| Мінімальна робоча висота | 280 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 280 мм |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 0.308 кг |
- Ціна: 269 ₴









