
Конектор 1/2" для шланга 3/4" INTERTOOL GE-1017
- Немає в наявності
- Код: GE-1017
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конектор 1/2" для шланга 3/4" INTERTOOL GE-1017 виготовлений з високоякісного пластику, що забезпечує надійне і герметичне з'єднання елементів системи поливу. Легко встановлюється, не потребує використання інструментів.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ GE-1017
| Розміри | 1/2" |
|---|---|
| Діаметр шланга | 3/4" |
| Вага | 0,044 кг |
| Об'єм | 0,000280 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Конектор |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір (") | 1/2 |
| Вага | 0.044 г |
| Діаметр шланга, що підключається | 3/4" |
| Стан | Новий |
- Ціна: 29 ₴

