
Шкребок з фіксованим лезом 100 мм, довжина 350 мм INTERTOOL HT-0535
- Немає в наявності
- Код: HT-0535
119 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Ручний шкребок з фіксованим лезом використовується для очищення будь-яких поверхонь від забруднень, старих лакофарбових покриттів, плівок, шпаклівок, штукатурки та інших будівельних матеріалів.

Можливості
Невелика довжина 350 мм і кутове кріплення леза дозволяють дістати інструментом у важкодоступні місця і прикладати більше зусилля двома руками, що дуже зручно в роботі.

Зручна та міцна конструкція
Скребок має міцну сталеву конструкцію з фіксованим лезом, довжина 100 мм. Зручна прогумована ручка забезпечує щільне зчеплення з долонею. Скребком комфортно працювати навіть вологими і брудними руками.


Призначення
Ручний шкребок з фіксованим лезом використовується для очищення будь-яких поверхонь від забруднень, старих лакофарбових покриттів, плівок, шпаклівок, штукатурки та інших будівельних матеріалів.

Можливості
Невелика довжина 350 мм і кутове кріплення леза дозволяють дістати інструментом у важкодоступні місця і прикладати більше зусилля двома руками, що дуже зручно в роботі.

Зручна та міцна конструкція
Скребок має міцну сталеву конструкцію з фіксованим лезом, довжина 100 мм. Зручна прогумована ручка забезпечує щільне зчеплення з долонею. Скребком комфортно працювати навіть вологими і брудними руками.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0535
| Вага | 0,145 кг |
|---|---|
| Об'єм | 0,001055 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип шпателя | Шпатель-скребок |
| Вага | 145 г |
| Стан | Новий |
| Довжина інструмента | 350 мм |
| Прогумований держак | True |
| Габарити | |
| Довжина леза | 100 мм |
- Ціна: 119 ₴






