
Струбцина пружинна, max зажим 35 мм INTERTOOL HT-6032
- Немає в наявності
- Код: HT-6032
29 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-6032
| Ширина захвату | до 35 мм |
|---|---|
| Зусилля затискання | 12,2 кгс |
| Вага | 0,016 кг |
| Об'єм | 0,000095 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Прищіпка |
| Матеріал струбцини | Пластик |
| Механізм | Пружинний |
| Ширина затиску | 35 мм |
| Вага | 0.016 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 29 ₴






