
Бокорізи з ізольованими рукоятками 115 мм INTERTOOL HT-0150
- Немає в наявності
- Код: HT-0150
69 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення


Призначення
Бокорізи НT-0150 призначені для високоточних, тонких робіт. Часто застосовуються в електроніці, ювелірній справі тощо.

Надійна конструкція
Бокорізи довжиною 115 мм, мають збільшений ресурс роботи, оскільки виготовлені з високоякісної сталі С45 з сатинованою обробкою. Твердість металу за шкалою Роквелла становить 45-55 HRC.

Зручніcть
Ергономічні прогумовані ручки забезпечують надійний хват та комфортну роботу. Візьміть їх у руки і ви відчуєте гарну якість збірки та відсутність люфту.
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0150
| Тип | діелектричні |
|---|---|
| Довжина | 115 мм |
| Покриття | Polished |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Твердість по шкалі Рокуэлла | 45-55 HRC |
| Вага | 0,079 кг |
| Об'єм | 0,000142 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Бокорізи |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 115 мм |
| Вага | 0.079 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 69 ₴





