
Щипці подовжені прямі 160 мм, CrV, з ізольованими рукоятками PROF INTERTOOL NT-0219
- Немає в наявності
- Код: NT-0219
189 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щипці подовжені прямі Prof, 160 мм ТМ INTERTOOL NT-0219 застосовуються для проведення слюсарно-столярних робіт. Губки мають напівкруглу форму перетину, насічки по внутрішній поверхні. Виготовлені куванням з високоміцної сталі CrV 6150. Покриття Pearl Nickel. Ергономічна трикомпонентна рукоятка забезпечує зручність захоплення інструменту.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0219
| Довжина | 160 мм |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | CrV |
| Покриття | Pearl Nickel |
| Твердість за шкалою Роквелла | 58-62 HRC |
| Вага | 0,175 кг |
| Об'єм | 0,000323 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Твердість губок | 62 HRC |
| Довжина інструменту | 160 мм |
| Вага | 0.175 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 189 ₴




