
Бокорізи 160 мм INTERTOOL HT-0144
- Немає в наявності
- Код: HT-0144
129 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Бокорізи HT-0144 – дуже зручний та функціональний інструмент, призначений для захоплення та утримування дрібних предметів, перекушування дроту та інших слюсарних робіт. Використовуються для різання міді, латуні, заліза, алюмінію тощо.

Надійна конструкція
Бокорізи завдовжки 160 мм, мають великий ресурс роботи, оскільки виготовлені з високоякісної сталі С55 з сатинованою обробкою. Твердість металу за шкалою Роквелла становить 45-55 HRC.

Зручні
Ергономічні двокомпонентні ручки забезпечують надійний хват та комфортну роботу. Візьміть їх у руки і ви відчуєте високу якість збірки та відсутність люфту.
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0144
| Матеріал рукояток | пластик з гумовими накладками |
|---|---|
| Тип | професійні бокорізи |
| Матеріал леза | сталь C55 |
| Довжина | 160 мм |
| Покриття | Satin Finished |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55 HRC |
| Вага | 0,217 кг |
| Об'єм | 0,000550 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Бокорізи |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 160 мм |
| Вага | 0.217 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 129 ₴





