
Бокорізи 180 мм, 40CrV, фосфатовані, поліровані. INTERTOOL NT-0128
- Немає в наявності
- Код: NT-0128
179 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Кусачки бічні або бокорізи - одні з найголовніших інструментів домашнього майстра або професіонала. За допомогою них легко перекушують дроти, проволоку, кабелі тощо.

Міцна конструкція
Виготовлені із загартованої, міцної 40CrV сталі, вирізняються підвищеною зносостійкістю та витривалістю. Таку марку сталі часто використовують в машинобудуванні для виготовлення деталей, що рухаються. У підсумку ці кусачки служать вам значно довше інших аналогів!
Бокорізи фосфатовані - стійкі до механічних пошкоджень, захищені від корозії. Всі відкриті частини поліровані, без мікротріщин чи подряпин, що також подовжує строк служби інструмента.

Точний зріз
Губки кусачок щільно змикаються, немає жодних люфтів під час роботи. Різальні крайки виточені з високою точністю для якісного зрізу та повного відтинання дроту. З'єднувальний шарнір надійний та забезпечує плавний хід.

Зручні
Ручки зручні, двокомпонентні, запобігають ковзанню долоні, гарантують надійне захоплення навіть забрудненими мастилом руками!
Шарнірно-губцевий інструмент №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія у 2021 році.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0128
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
|---|---|
| Довжина | 180 мм |
| Матеріал виготовлення | 40 CrV |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55 HRC |
| Вага | 0,325 кг |
| Об'єм | 0,000528 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Бокорізи |
| Твердість ріжучого леза | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Вага | 0.325 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 179 ₴





