
Пасатижі 200 мм INTERTOOL HT-0109
- Немає в наявності
- Код: HT-0109
135 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Універсальні
Пасатижі – універсальний інструмент для утримання та затискання деталей, кріплень. Також за допомогою них ви легко зможете перерізати дріт, проволоку, невеликого діаметра кабелі тощо. Три робочі зони роблять інструмент корисним помічником кожного майстра.

Можливості
Губки з рівномірно розташованими зубцями захоплюють практично будь-яку форму, включаючи плоску заготовку, тонкий листовий матеріал, прутки, а також шестигранні та квадратні деталі кріплення. Тупа форма губок дозволяє згинати тонкі плоскі деталі під прямим кутом.

Різак для дроту
Леза кусачок акуратно перерізають мідний, алюмінієвий та загартований сталевий дріт невеликого діаметра.

Зручні ручки
Широкий закруглений профіль ручок рівномірно розподіляє зусилля по руці, зменшуючи напругу та тиск. Спеціальні упори під пальці запобігають зісковзуванню долоні та забезпечують зручну роботу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0109
| Довжина | 200 мм |
|---|---|
| Покриття | Polished |
| Матеріал рукоятки | пластик |
| Твердість за шкалою Роквелла | 45-55 HRC |
| Вага | 0,383 кг |
| Об'єм | 0,000349 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Плоскогубці |
| Твердість губок | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Вага | 0.383 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 135 ₴





