
Плоскогубці 200 мм, 40CrV, фосфатовані, поліровані. INTERTOOL NT-0120
- Немає в наявності
- Код: NT-0120
199 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Універсальні
Плоскогубці – універсальний інструмент для утримання та затискання деталей, кріплень. Також за допомогою них ви легко зможете перерізати дріт, проволоку, невеликого діаметра кабелі тощо. Три робочі зони роблять інструмент корисним помічником кожного майстра.

Можливості
Плоскогубці INTERTOOL NT-0120 призначені для обтискання, обрізання проводів, відкушування дроту, відкручування кріплень, згинання тощо. Перше, на що необхідно звернути увагу - це якість виконання інструмента, адже вона на висоті!

Висока якість виготовлення
Виготовлені плоскогубці з 40CrV сталі методом кування, мають збільшену зносостійкість та міцність. Такий вид сталі часто використовують в машинобудуванні для виготовлення рухомих деталей. Внаслідок цього плоскогубці служать вам значно довше за інші аналоги.
Ручки та губки інструмента щільно змикаються, немає жодних зазорів або люфтів. Різальні кромки (кусачки) та зубці виточені з високою точністю для якісного різання та утримання деталей. Надійний з'єднувальний шарнір гарантує плавний хід.

Зручні ручки
Широкий закруглений профіль ручок рівномірно розподіляє зусилля по руці, зменшуючи напругу та тиск. Спеціальні упори під пальці та гумові накладки запобігають зісковзуванню долоні та забезпечують зручну роботу.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0120
| Особливості | фосфатовані, поліровані |
|---|---|
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал виготовлення | 40 CrV |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55 HRC |
| Вага | 0,403 кг |
| Об'єм | 0,000525 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип | Плоскогубці |
| Твердість губок | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 200 мм |
| Вага | 0.4 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 199 ₴





