
Набір ключів трубних накидних 9-32 мм INTERTOOL XT-3002
- Немає в наявності
- Код: XT-3002
199 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана


Призначення
Ключі трубні швидкозатискні постачаються в комплекті з двох одиниць. Призначені для відкручування та закручування гайок, болтів, труб та інших кріплень. Завдяки відкидній частині, яка підлаштовується під розмір, ключі мають робочий діапазон 3-32 мм. Великий ключ розрахований на 23-32 мм, малий на 9-14 мм та 15-22 мм.

Надійна конструкція
Виготовлені ключі з якісної вуглецевої сталі з високою твердістю, хромоване покриття захищає від утворення корозії.

Зручна робота
Завдяки конструкції, яка самостійно налаштовується під діаметр труби та фіксуються, ключами зручно затягувати та відкручувати кріплення навіть однією рукою. Ребриста поверхня губок виключає прослизання та забезпечується надійне захоплення гайки.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ XT-3002
| Розміри ключів | 9-32 мм |
|---|---|
| Вага | 0,555 кг |
| Об'єм | 0,000658 куб.м |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Тип ключа | накидний |
| Розмір min | 9 мм |
| Розмір max | 32 мм |
| Кількість ключів в наборі | 2 |
- Ціна: 199 ₴

