
Ножиці по металу 250 мм, праві INTERTOOL HT-0179
- Немає в наявності
- Код: HT-0179
209 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ HT-0179
| Довжина | 250 мм |
|---|---|
| Напрямок різу | праві |
| Матеріал виготовлення | 8ХФ |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Вага | 0,390 кг |
| Об'єм | 0,000730 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип ножиць по металу | Фігурні(вигнуті) |
| Спрямованість | Праві |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Вага | 0.39 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
- Ціна: 209 ₴




