
Ножиці по металу подовжені 300 мм, прямі, CrMo INTERTOOL NT-0504
- Немає в наявності
- Код: NT-0504
319 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана

Ножиці INTERTOOL NT-0504 призначені для прямого та фігурного різання металу. Підходять для широкого спектра застосування, включаючи покрівельні роботи, ремонт, будівництво. Можуть різати листовий метал, тонкий дріт, пластик та багато іншого. Мають прямі подовжені леза для високоточного зрізу.

Точний зріз
Гострі та прецизійно заточені леза цих ножиць для різання металу забезпечують чисті та прямі розрізи, що робить їх ідеальними для роботи з алюмінієм, листовим металом та іншими тонкими матеріалами. На лезах ножиць передбачені зубці, які запобігають появі складок та зминань при різанні матеріалу.

Надійна конструкція
Ножиці виготовлені методом кування з Cr-Mo сталі, міцність якої за шкалою Роквелла становить 56–62 HRC. Міцна конструкція та гострі леза цих ножиць по металу забезпечують високі різальні властивості. Довжина ножиць – 300 мм.
Комфорт у роботі
Зручні двокомпонентні ручки мають високу ергономіку, що дозволяє працювати протягом тривалого часу, не втомлюючи руки. Гумові накладки забезпечують відмінну фіксацію в руці. Фіксатор лез дозволяє безпечно зберігати та транспортувати ножиці, при цьому їх легко відкрити однією рукою.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0504
| Довжина | 300 мм |
|---|---|
| Напрямок різу | прямі |
| Матеріал виготовлення | кована конструкція з хром- молібденової сталі |
| Твердость за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Вага | 0,485 кг |
| Об'єм | 0,000797 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип ножиць по металу | Прямі |
| Спрямованість | Прямі |
| Довжина інструменту | 300 мм |
| Вага | 0.485 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 319 ₴




