
Ножиці по металу 250 мм праві, CrMo INTERTOOL NT-0501
- Немає в наявності
- Код: NT-0501
259 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана

Ножиці INTERTOOL NT-0501 призначені для прямого та фігурного різання металу. Підходять для широкого спектра застосування, включаючи покрівельні роботи, ремонт, будівництво. Можуть різати листовий метал, тонкий дріт, пластик та багато іншого. Ця модель має правосторонній нахил лез.

Точний зріз
Гострі та прецизійно заточені леза цих ножиць для різання металу забезпечують чисті та прямі розрізи, що робить їх ідеальними для роботи з алюмінієм, листовим металом та іншими тонкими матеріалами. На лезах ножиць передбачені зубці, які запобігають появі складок та зминань при різанні матеріалу.

Надійна конструкція
Ножиці виготовлені методом кування з Cr-Mo сталі, міцність якої за шкалою Роквелла становить 56–62 HRC. Міцна конструкція та гострі леза цих ножиць по металу забезпечують високі різальні властивості. Довжина ножиць – 250 мм.

Комфорт у роботі
Зручні двокомпонентні ручки мають високу ергономіку, що дозволяє працювати протягом тривалого часу, не втомлюючи руки. Гумові накладки забезпечують відмінну фіксацію в руці. Фіксатор лез дозволяє безпечно зберігати та транспортувати ножиці, при цьому їх легко відкрити однією рукою.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0501
| Довжина | 300 мм |
|---|---|
| Напрямок різу | праві |
| Матеріал виготовлення | кована конструкція з хром- молібденової сталі |
| Твердість за шкалою Роквелла | 56-62 HRC |
| Вага | 0,417 кг |
| Об'єм | 0,000750 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип ножиць по металу | Фігурні(вигнуті) |
| Спрямованість | Праві |
| Довжина інструменту | 250 мм |
| Вага | 0.417 кг |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Прогумований держак | Так |
- Ціна: 259 ₴




