
Кліщі сантехнічні 180 мм, коване залізо 40CrV INTERTOOL NT-0160
- Немає в наявності
- Код: NT-0160
149 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана

Кліщі переставні сантехнічні – незамінний помічник у роботі з гвинтовими з'єднаннями, призначені для утримання, захоплення та викручування деталей, стрижнів, труб тощо. Широко використовуються як професіоналами, так і майстрами в побуті, ефективно виконують функції трубних розвідних ключів.

Міцне захоплення деталей
Максимальне розведення губок 25 мм з плавним ходом та надійною шарнірною частиною. Зубці виконані з поглибленим фрезеруванням для кращого захвату та утримання деталей.

Зносостійка конструкція
Кліщі виготовлені з загартованої сталі, марки 40CrV, відрізняються підвищеною зносостійкістю. Таку марку сталі часто використовують у машинобудуванні для виготовлення механізмів, що рухаються. Фосфатоване покриття захищає кліщі від корозії та механічних пошкоджень. Завдяки підвищеному запасу міцності кліщі служать вам значно довше подібних аналогів!
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ NT-0160
| Тип | Кліщі сантехнічні переставні |
|---|---|
| Матеріал виготовлення | 40 CrV |
| Твердость за шкалою Роквелла | 50-55 HRC |
| Покриття | фосфатоване |
| Довжина ключа | 180 мм |
| Максимальна ширина захвату | 25 мм |
| Вага | 0,223 кг |
| Об'єм | 0,000289 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Твердість губок | 55 HRC |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Вага | 0.223 кг |
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина захоплення | 25 мм |
- Ціна: 149 ₴







