
Кліщі затискні універсальні подовжені 230 мм, CrV INTERTOOL UT-5204
- Немає в наявності
- Код: UT-5204
169 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ UT-5204
| Тип кліщів | прямі |
|---|---|
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал виготовлення | CrV |
| Вага | 0,362 кг |
| Об'єм | 0,000330 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина інструменту | 230 мм |
| Вага | 0.362 кг |
| Стан | Новий |
- Ціна: 169 ₴




