
Світлодіодний прожектор 100W PARS-100 LED 6400K 9000Lm IP65
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PARS-100
794,82 ₴
Показати оптові ціни+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Світлодіодний прожектор PARS-100 - якісний світлодіодний світильник, для зовнішнього освітлення. Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Прожектор із застосуванням LED SMD і LED COB технологій. Максимальний рівень освітлення при мінімальній витраті електроенергії.
Алюмінієвий, міцний, зносостійкий корпус фарбований порошковою антикорозійною фарбою.
Можливість використання за широкого діапазону температур: від -40 градусів, до +55 градусів за Цельсієм.
PARS-100 - освітлювальний прилад (led прожектор, в основі якого використовується світлодіодна технологія).
ТЕХНІЧНІ ДАНІ PARS-100
- потужність загальної системи LED: 100Вт
- аналог лампи розжарювання: 800Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400K
- загальний світловий потік: 9000Лм
- датчик руху: немає
- світлодіодна люстра підключається до мережі: 220-240V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
ГАБАРІТИ
- LED прожектор PARS-100 має такі габарити: висота-233.5мм, ширина-245мм
КОМПЛЕКТ ПОСТАВКИ
- прожектор світлодіодний - 1шт.
- інструкція з експлуатації - 1шт.
- інструкція з установки - 1шт.
- упаковка - 1шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Тип освітлення | Прожектор |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір корпусу | Чорний |
| Потужність | 100 Вт |
| Кількість світлодіодів | 120 шт. |
| Світловий потік | 9000 лм |
| Тип живлення | Мережа |
| Вага | 883 г |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колірна температура | 6400К |
| Джерело світла | Світлодіодна матриця SMD |
| Робоча напруга (В) | 220-240 |
| Тип світлодіодів | SMD |
| Розміри | |
| Висота | 233.5 см |
| Ширина | 245 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
- Ціна: 794,82 ₴



