
Лед Світильник лінійний вологозахищений 36W 126см NEHIR-36 6400К IP65 3850lm
- Готово до відправки
- Код: NEHIR-36
665 ₴
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
Світлодіодний світильник вологозахищений NEHIR-36 36W - призначений для встановлення на стельові конструкції в горизонтальному положенні, а також вертикальний монтаж (настінний). Монтаж світильника здійснюється без додаткових врізних отворів, шляхом кріплення безпосередньо на установчу поверхню, або підвісною системою.
Герметизація світильника забезпечує повний захист від проникнення пилу, а також захист від потрапляння вологи (води) при безпосередньому контакті - IP65.
Допускається застосування у виробничих цехах з підвищеним ступенем забруднення повітря, в приміщеннях з високим рівнем вологості.
Виробник Horoz Electric (Туреччина). Гарантія на цю модель становить 24 місяці.
Світлодіодне джерело світла - освітлювальний прилад для житлових і комерційних приміщень.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ NEHIR-36
- потужність: 36Вт
- аналог лампи розжарювання: 288Вт
- тип джерела світла: SMD LED
- температура світла: 6400К
- світловий потік: 3850Лм
- кут розсіювання 120°
- підключення до мережі: 170-265V / 50-60Hz
- мінімальний термін експлуатації: 30.000 годин
- ступінь захисту: IP65
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Китай |
| Застосування освітлення | Для офісних приміщень, Для торгових площ, Для виставкових залів |
| Тип освітлення | Світильник |
| Тип світильника | Загального освітлення |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Тип розсіювача | Матовий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 36 Вт |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Вага | 380 г |
| Термін служби | 30000 годин |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Характеристики випромінювання | |
| Світловий потік | 3850 лм |
| Кут випромінювання світла | 120 град. |
| Розміри | |
| Довжина | 1262 мм |
| Висота | 39.3 мм |
| Ширина | 78.4 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Мінімальна робоча температура | -20 град. |
| Максимальна робоча температура | 45 град. |
- Ціна: 665 ₴




