
Правило-рівень 1,5 м, 2 капсули, INTERTOOL MT-2015
- Немає в наявності
- Код: MT-2015
569 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Правило-рівень INTERTOOL призначене для вирівнювання площин відповідної площі під час оштукатурювання стін, натяжки підлоги та стелі. Для додаткової зручності оснащене двома вічками з рівнем горизонталь/вертикаль і ручками.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-2015
| Тип | правило-рівень |
|---|---|
| Ширина ребра | 100 мм |
| Товщина ребра | 17 мм |
| Довжина правила | 1500 мм |
| Вага | 0,964 кг |
| Об'єм | 0,003000 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 0.964 кг |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 100 мм |
- Ціна: 569 ₴



