
Правило трапецієподібне 2 м, "двухват", 2 ребра STORM INTERTOOL MT-2420
- Немає в наявності
- Код: MT-2420
615 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будівельне алюмінієве правило STORM MT-2420 призначене для вирівнювання поверхонь. За допомогою нього ви легко впораєтесь з розрівнюванням гіпсової, вапнякової чи цементної штукатурки. Також може використовуватися для розрівнювання бетонної суміші, коли роблять стяжку підлоги.
Виготовлене правило з міцного алюмінієвого профілю, дуже легке і не схильне до впливу корозії. Має форму прямокутної трапеції, довжиною 200 см. Правило має підвищену міцність і стійкість до зносу, завдяки двом ребрам жорсткості, що також запобігає вигину корпусу.
Форма "двохват" з перевагою додаткового упору під пальці майстра забезпечує зручність в роботі та надійне утримання правила в руці під час інтенсивних робіт.
Особливості:
- Легкий, нержавіючий алюмінієвий профіль;
- 2 ребра жорсткості захищають правило від деформацій;
- Зручна форма "двохват" з упором під пальці;
- Заглушки на торцях вбережуть від потрапляння суміші всередину профілю.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-2420
| Тип | правило трапецієподібне |
|---|---|
| Товщина профілю | 1 мм |
| Особливості | двохват, 2 ребра жорсткості |
| Висота | 2 см |
| Ширина | 9,5 см |
| Матеріал виготовлення | алюміній |
| Довжина правила | 200 см |
| Вага | 1,400 кг |
| Об'єм | 0,004519 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 1.4 кг |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 615 ₴



