
Правило трапецієподібне 2 м. INTERTOOL MT-2220
- Немає в наявності
- Код: MT-2220
419 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Правило INTERTOOL MT-2220 має трапецієподібну форму, довжиною 200 см. Виготовлене з алюмінієвого профілю висотою 95 мм і товщиною 1 мм, що значно збільшує строк служби. Дозволяє працювати на малих площах для виконання робіт з вирівнювання стін і стяжки підлоги. З обох сторін основи правило оснащене пластиковими "башмаками", які служать як опора, що не дозволяє пошкодити алюмінієву конструкцію в процесі експлуатації.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ MT-2220
| Тип | правило трапецієподібне |
|---|---|
| Товщина профілю | 1 мм |
| Ширина ребра | 15 мм |
| Довжина правила | 2000 мм |
| Вага | 0,884 кг |
| Об'єм | 0,002854 куб.м |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Матеріал | Алюміній |
| Вага | 0.884 кг |
| Стан | Новий |
| Габарити | |
| Довжина | 2000 мм |
| Ширина | 92.8 мм |
- Ціна: 419 ₴



