
Електрочайник KETTLE-1 рожевий Horoz
- Немає в наявності
- Код: KETTLE-1
723 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал корпусу пластик зовні, нержавіюча харчова сталь всередині Колір рожевий...
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Тип | Електрочайник |
| Об`єм | 1.5 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Індикатор роботи | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик, Нержавіюча сталь |
| Колір корпусу | Рожевий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 220 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Вага | 0.8 кг |
- Ціна: 723 ₴




