
Вентилятор витяжний настінний 12см 15W білий Horoz Туреччина
- Немає в наявності
- Код: 500-000-005
499 ₴
+380 (96) 339-39-95
Ліліана
- +380 (99) 932-39-80Ліліана
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витяжний вентилятор Спіраль виробника Horoz Electric (Туреччина) потужністю 15W застосовується для ефективного видалення повітря, що має неприємний запах у житлових будинках, готелях, офісах, адміністративних і торгових приміщеннях. Переваги витяжного апарату: корпус оснащений захисною сіткою від комах, наявність лампочки індикаці, що сигналізує про роботу вентилятора, висока продуктивність 120 м3/годину, швидкість вентилятора 1900 оборотів/хв забезпечує швидке видалення неприємних запахів, робота від побутової мережі, низький рівень шуму, сучасний зовнішній вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Спосіб установки | Настінний |
| Витрата повітря | 120 куб.м/год |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Швидкість обертання | 1900 об/хв |
| Споживана потужність | 15 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Клас захисту корпусів електронного устаткування | IP20 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.48 кг |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Висота | 175 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Необхідний діаметр воздуховода | 120 мм |
- Ціна: 499 ₴





